13 maja 2014

Wstęp


Witam, 

to mój pierwszy blog, którego założenie planowałam od wielu miesięcy. Moje przyjaciółki musiały wytrzymywać moje zmienne decyzje, ale.. tak to już dziś dziewczyny! Odważyłam się udostępnić moje wypociny (nie przyjmuję skarg o stratę wzroku bądź co gorsza prania mózgu) i liczę, że ktoś tu naprawdę zajrzy.

 Nie oczekuję komentarzy "super!", "beznadzieja" ani nic w tym stylu. Jeśli wchodzisz, przeczytasz to proszę napisz szczerze co myślisz. Przyda mi się każda sugestia oraz mały komentarz.  

Hejty.. proszę bardzo :)) Tylko ludzie.. uzasadnijcie czemu aż tak wam się coś nie podoba ;) Nie przestanę pisać mimo wrednych słów, a niektórzy może dotrwają do końca.Z ważniejszych informacji: 

- akcja rozgrywa się na początku szóstej klasy

- Fred zginął wraz z Syriuszem

- Hermiona przyjaźni się ze wszystkimi Weasleyami (szczególnie z Charliem)

- Harry wie już o horkruksachMożliwe, że o czymś zapomniałam, ale w trakcie rozwijania się historii będę odpowiadać na pytania ;)                                                                                                                                                                                                                                                                   ~Lupus

PS. Szablon i wygląd bloga niedługo ulegnie zmianie, chętnie poszukam jakiś ciekawych szablonów. Może ktoś coś poleci? :D

4 komentarze:

 1. Ojoj jestem pierwsza!! Fajnie, że się zdecydowałaś napisać swoje opowiadanie:)
  Powodzenia! :D

  Pat.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem z Ciebie dumna kochana <3


  Rogaś

  OdpowiedzUsuń
 3. Polecić szablony? Dobrze trafiłaś. Napisz na fb, to ci pomogę. Mam ich cały zbiór w linkach do szabloniarni ;)
  Croy

  OdpowiedzUsuń
 4. No to... zabieram się do czytania ! :D
  Pozdrawiam, życzę weny :p
  ~Bella

  OdpowiedzUsuń